Udziały w nieruchomościach – jak na tym zarabiać !

Elżbieta Liberda        04 września 2023        Komentarze (0)

TRANSAKCJA TYGODNIA !!!

SZOK – aż sama nie mogę w to uwierzyć !

Często pytacie co robię w weekendy w pracy 😊
Poza tym, że tak jak dziś, nagrywam dla Was wartościowe video, to spinam też tematy.

Gdy działasz na rynku nieruchomości i chcesz być naprawdę skutecznym – to musisz wiedzieć że to nie jest praca od do !

Dobre oferty nie będą czekać, warto też udać się na biznesowy obiad, gdy codzienne obowiązki pracownicze nie gonią.

Ale co więcej, gdy kupujesz udziały i musisz dograć kilku a czasem kilkunastu współwłaścicieli to sobota jest idealnym dniem, aby wszyscy na spokojnie dotarli w jedno miejsce i mieli czas na spokojną rozmowę, przemyślenie decyzji i zadanie pytań.

Wczoraj po niespełna dwóch miesiącach dogadaliśmy świetne warunki transakcji zarówno dla sprzedawców udziałów jak i naszego kupującego klienta.

Klient powierzył nam przeprowadzenie procesu zakupu mieszkania od kilku spadkobierców.

Sprzedawcy nie koniecznie wiedzieli jak to wszystko poukładać, żeby każdy z nich czuł się we współwłaścicielskich relacjach bezpiecznie, nie mieli do siebie kontaktów, obawiali się jak to porozliczać, jak wygląda ich ewentualna odpowiedzialność przy srzedazy.

Natomiast kupujący to nasz stały klient, który w oparciu o mój system inwestowania w udziały robi flipy na stanach prawnych i na udziałach.

Chociaż, na początku analizując temat – tak ANALIZA – to pierwszy punkt gdy robimy audyt oferty (najtrudniejszy – bo dający odpowiedź jakie są ryzyka, ile to potrwa i co trzeba będzie robić w kolejnych etapach i czy wogóle wchodzić w temat) – nie napawał optymizmem co do czasu – to po odważnej DECYZJI i mocno przemyślanych poszczególnych krokach w kilkanaście dni mamy umowę i wszyscy zadowoleni.

Tym sposobem Kupujacy ma mieszkanie za 60 % wartości , a sprzedawcy z głowy problem w postaci konieczności prowadzenia wieloletnich spraw o dział spadku !

WIN WIN !

Wszyscy zadowoleni rozjechali się po całej Polsce wcześniej zwiedzając Lublin, a ja dumnie dziś mogę nagrać ten materiał i powiedzeć – tak ten system działa !
Jest przede wszystkim mega fair, w 100 procentach oparty na dokładnym wyjaśnieniu stronom transakcji jakie sa za i przeciw.

Jeśli chcecie poznać ten system oparty o moje praktyczne doświadczenia do dawajcie znać, bo już we wrześniu sa warsztaty z takich zagadnień.

A ja tymczasem pozdrawiam Was serdecznie i pędzę na trening i ładowanie baterii na kolejny tydzień.

Dajcie znać koniecznie co myślicie o takich inwestycjach no i o … kontrowersyjnym temacie pracy w weekendy , hahaha.

 

 

 

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: