Elżbieta Liberda – radca prawny, inwestor.

Specjalizacja: prawo nieruchomości, udziały, trudne nieruchomości, podziały majątku i spadków. Właścicielka Kancelarii Radcy Prawnego, Biura Nieruchomości i spółek inwestycyjnych.

Prelegent największych wydarzeń branży nieruchomości. Wykładowca prestiżowych Uniwersytetów – Polska Akademia Nauk, Katolicki Uniwersytet Lubelski, MBA Nieruchomości uczelni ASBIRO.

Obsługuje transakcje sprzedaży i najmu nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Świadczy doradztwo prawno-inwestycyjne z pełnym due diligence nieruchomości, optymalizacją ryzyk i maksymalizacją zysków. Wspiera inwestorów, fliperów, deweloperów, pośredników.

Amatorka nieszablonowych rozwiązań. Kreuje dochody z nieruchomości poprzez regulowanie stanów prawnych, znoszenie współwłasności, obrót udziałami, porządkowanie spraw lokatorskich. Udziela bieżącego doradztwa prawnego największym graczom w sektorze rynku nieruchomości. Przy jej wsparciu prawnym powstało wiele lukratywnych biznesów.

Na sali rozpraw czuje się jak ryba w wodzie. Jej niepokorna natura, cięta riposta i jak to u sportowca (zawodowo uprawia jeździectwo) – wola walki i wygranej za wszelką cenę, pozawala na liczne sukcesy w sporach sądowych oraz w negocjacjach.

Cytowana przez takie media jak Rzeczypospolita, Gazeta Prawna, specjalistyczna prasa branżowa. Zajmuje głos w ważnych sprawach w programach telewizyjnych takich jak Państwo w państwie, Panorama, Rzeczpospolita TV, TVP, Polsat News.

Laureatka konkursu gazety prawnej i wydawnictwa Wolters Kluwer dla najlepiej rokujących młodych prawników Rising StarsPrawnicy Liderzy Jutra. Utytułowana licznymi nagrodami w wyróżnieniami takimi nagrodami jak Prawnik roku – magazyn Business Woman and Life, odznak i wyróżnień Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Ekspert prawny Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Autorka kilkudziesięciu publikacji z zakresu prawa. Prowadzi bloga – Elżbieta Liberda – o prawie i nieruchomościach – oraz kanał na youtube  -Elżbieta Liberda.

Współautorka książki – „Potencjał Kamienic”. Autorka książki – bestseleru, który otrzymał tytuł publikacji roku Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości – „Być rentierem – jak bezpiecznie inwestować w nieruchomości pod wynajem”.

Powołała do życia projekt „Akademia Prawa Nieruchomości Elżbiety Liberdy” który stał się najbardziej ekspercką platformą edukacyjną w sektorze rynku nieruchomości, a jego absolwenci odnotowują spektakularne sukcesy w zakresie obrotu udziałami, nieruchomościami ze skomplikowanym stanem prawnym.

 

Autorka książki „Być rentierem – jak bezpiecznie inwestować w nieruchomości pod wynajem”.

A skąd pomysł na tego bloga? Zobacz tutaj >>

Natomiast moją obecność w Mediach możesz śledzić TU >>