O mnie

Być prawnikiem ?

To nie tylko wiedza, to nie tylko doświadczenie, to life style który musisz kochać żeby nie zwariować ..

Od zawsze wiedziałam, że to zawód który chce wykonywać. I choć początkowo wizja tego zawodu bardziej kojarzyła mi się z prawnikiem niczym wilk z Wall Street, to z biegiem czasu krystalizował się plan jak chce, żeby wyglądało moje własne prawnicze imperium ?

I tak powstała Lex Perfecta!

Wiele lat, wiele wyrzeczeń tylko po to aby dziś z pełną odpowiedzialnością móc prowadzić własna Kancelarię i chociażby tego bloga .

Kim dziś jest Elżbieta Liberda ?

Nie zanudzając Was tym jakie uniwersytety i kursy kończyłam, ? to macie w moim wirtualnym i niebanalnym CV, napisze tylko tyle.

Dziś Elżbieta Liberda ? radca prawny – specjalizuje się w szeroko pojętym prawie nieruchomości i ? prawie sportowym.

Strasznie nie lubię sformułowania szeroko pojęte ? Ale , rzeczywiście tak jest . Otóż specyfika mojej działalności obejmuje bardzo zróżnicowane sprawy.

Wspieramy klientów w takich sprawach jak znoszenie współwłasności nieruchomości, regulacja stanów prawnych nieruchomości, postępowania o opróżnienie lokalu, sprawy czynszowe, spółdzielcze, lokalowe, bieżące doradztwo w procesach budowlanych.

Negocjuje i sporządzam kontrakty handlowe dotyczące korzystania z nieruchomości, opracowuje i weryfikuje umowy deweloperskie, udzielam merytorycznego wsparcia w procesach sprzedaży i wynajmu.

Nasi klienci to nie tylko podmioty gospodarcze takie jak biura nieruchomości, zarządcy nieruchomości, developerzy, spółdzielnie czy wspólnoty mieszkaniowe. To także klienci indywidualni.

Prawo nieruchomości to jeden z obszarów w którym mam największe doświadczenie.

Na co dzień jednak moja działalność prawnicza to również prawo spółek handlowych, prawo sportowe i prawo rodzinne.

Na sali rozpraw czuje się jak ryba w wodzie. Moja niepokorna natura, cięta riposta i jak to u sportowca (zawodowo uprawiam jezdziectwo) ? wola walki i wygranej za wszelka cenę pozawala na liczne sukcesy w sporach sądowych.

Poza typową pracą  w kancelarii realizuję się jako szkoleniowiec. Od wielu lat współpracuje z uniwersytetami i instytucjami szkoleniowymi prowadząc wykłady z zakresu prawa nieruchomości.

Pełnię funkcję v-ce Prezesa Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Jestem także autorką książki „Być rentierem – jak bezpiecznie inwestować w nieruchomości pod wynajem”.

A skąd pomysł na tego bloga ? ? Zobacz tutaj >>

Natomiast moją obecność w Mediach możesz śledzić TU >>