XX LECIE REGIONALNEGO STOWARZYSZENIA POśREDNIKÓW W OBROCIE NIERUCHOMOśCIAMI

Elżbieta Liberda        24 maja 2017        Komentarze (0)

Jak pewnie większość z czytelników mojego bloga wie, poza działalnością stricte prawniczą aktywnie uczestniczę w życiu szeroko pojętej branży nieruchomości.

Jestem członkiem Zarządu Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz V-ce Prezesem Regionalnego Stowarzyszenia w Lublinie.

Serdecznie chciałabym zaprosić wszystkich uczestników sektora rynku nieruchomości na bardzo doniosłe wydarzenie.

Otóż właśnie w tym roku upływa 20 lat od kiedy powstało Stowarzyszenie.

W związku z tym w dniu 26 maja 2017r Zarząd Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie organizuje Bal Integracyjny połączony z Konferencją, wpisujące się w obchody 20-lecia Stowarzyszenia.

 

Ja, jak to już tradycja tego typu wydarzeń pokazuje, wcielę się w nietypową dla prawnika rolę – konferansjera 🙂

 

 

 

 

 

 

Kilka słów o RSPON Lublin z którym związana jestem już przeszło 11 lat.

 

Regionalne Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie działa od września 1997 roku. Jest to organizacja zawodowa, zrzeszająca osoby, zajmujące się wykonywaniem działalności w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zarządzania nieruchomościami oraz wyceny nieruchomości. Stowarzyszenie działa na obszarze całego województwa lubelskiego.

 

 

W skład RSPON wchodzą właściciele i współwłaściciele większości renomowanych biur nieruchomości z Lublina, Zamościa, Chełma i świdnika.

Obecnie Stowarzyszenie jest poważną reprezentacją środowisk związanych z branżą nieruchomości, Stowarzyszenie liczy już ponad 50 członków.

Członkowie Stowarzyszenia aktywnie uczestniczą w przedsięwzięciach dotyczących lokalnego rynku nieruchomości, takich jak: targi nieruchomości, konferencje, seminaria, biorą czynny udział w pracach Komisji Programowych przy PFRN.

Nadrzędnymi celami Stowarzyszenia jest tworzenie klimatu społecznego zaufania do czynności podejmowanych przez pośredników w obrocie nieruchomościami, zarządców i rzeczoznawców; tworzenie wizerunku tych zawodów jako profesji przestrzegającej zasad etyki i standardów zawodowych.

Stowarzyszenie przez swoje organy konsekwentnie dba i kontroluje jakość świadczonych przez zrzeszone firmy usług . Podejmuje działalność mająca na celu podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

 

RSPON jest organizacją otwartą dla wszystkich podmiotów związanych z rynkiem nieruchomości.

 

Podczas obchodów 20 lecia spotkać będzie można między innymi Prezydenta Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości Andrzeja Pióreckiego, członków Zarządu PFRN.

Wśród zaproszonych gości będą przedstawiciele rynku nieruchomości, środowisk prawniczych, finansowych, lubelscy biznesmeni, branżowe media i portale oraz przedstawiciele miasta.

 

To niezmiernie ważne, by w tych trudnych czasach utrzymać takie struktury jak Regionalne Stowarzyszenia, dbające o wizerunek zawodu i wysoki standard wykonywanych usług.

Serdecznie Was zapraszam !

BAL RSPON LUBLIN

 

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: