Elżbieta Liberda – wschodząca gwiazda świata prawniczego :-) 7 miejsce mecenas Liberdy w rankingu najbardziej obiecujących prawników RISING STARS.

Elżbieta Liberda        06 stycznia 2017        Komentarze (0)

Jakiś czas temu pisałam, iż zostałam laureatką V edycji prestiżowego konkursu organizowanego przez Wolters Kluwer i Dziennik Gazeta Prawna „Rising Stars – Prawnicy liderzy jutra 2016” .

14 listopada 2016r konkurs został rozstrzygnięty. Uroczysta Gala wręczenia nagród „Rising Stars – Prawnicy liderzy jutra 2016” odbyła się w Muzeum Historii Żydów Polskich na warszawskim Muranowie.

Podczas finałowej gali odebrałam gratulacje za zajęcie 7 miejsca.

Nie ukrywam, że to bardzo zadowalający rezultat.

Biorąc pod uwagę z jak wybitnymi prawnikami przyszło mi rywalizować …

O karierach całej finałowej trzydziestki, doświadczeniu oraz niewiarygodnych osiągnięciach zawodowych poczytać możecie tutaj : FINAŁOWA 30 – stka.

Choć jako prawnik z duszą sportowca nie szczególnie lubię miejsca poza tzw. „pudłem”, to jednak w tym przypadku dla mnie – jako właścicielki butikowej Kancelarii Lex Perfecta z lubelszczyzny – już samo znalezienie się w gronie 30 laureatów najbardziej obiecujących prawników z całej Polski – było ogromnym wyróżnieniem !

A co mówić w pierwszej dziesiątce !!!!

Jak do tej pory w finałowej dziesiątce z reguły znajdowali się prawnicy z wielkich międzynarodowych korporacji . Tymczasem doceniono i zauważono działalność zawodową prawniczki z lubelszczyzny ?

Co jury doceniło w mojej pracy ?

Jak usłyszałam w kuluarach, po pierwsze specjalizacje Kancelarii – prawo nieruchomości oraz prawo sportowe i stworzenie eksperckich departamentów w tych obszarach.

Dodatkowo znaczenie przy wyborze miała skuteczność w reprezentowaniu klientów przed Sądami – mogę pochwalić się bowiem wieloma wygranymi procesami :).

Moje blogi i publikacje w nich zamieszczane jak również cykl video porad prawnych także przypadł do gustu wymagającemu gremium oceniających.

Niewątpliwie doświadczenie zawodowe, liczne publikacje w mediach, ukończone dodatkowe fakultety oraz zdobyte uprawnienia zawodowe i piastowane funkcje odegrały ważną rolę.

Osobiście najbardziej cieszy mnie, że jury spojrzało nie tylko na moje sukcesy jako prawnika …

Szczególnie zaimponowała wielu umiejętność połączenia wymagającej pracy w kancelarii z równie wymagającą pasją jaką jest jezdziectwo.

Wielu puka się w głowę kiedy mówię, iż łączę pracę jako radca prawny z wyczynowym uprawianiem sportu… 😉

A tak o mnie pisze Gazeta Prawna – Elżbieta Liberda

To miłe, że doceniona została moja codzienna praca. Takie wyróżnienia nakręcają do coraz intensywniejszego rozwoju i pokazują, że w życiu trzeba robić to co się kocha i pracować z prawdziwą pasją ? !

O szczegółach konkursu możecie poczytać tutaj.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: