Warsztaty z inwestowania w udziały w nieruchomo¶ciach.

Elżbieta Liberda        09 czerwca 2021        Komentarze (0)

Zgodnie z zapowiedzi± publikuje link do wydarzenia – warsztaty z inwestowania w udziały w nieruchomo¶ciach.

Bardzo cieszę się , że wracamy do stacjonarnych szkoleń, formuła ta umożliwia  realizację prelekcji w najbardziej optymalny dla uczestników sposób. Ja oczywi¶cie preferuje prowadzenie zajęć na zasadzie sesji – pytanie odpowiedĽ ! Ci, którzy byli na moich prelekcjach wiedz±, że tam nie ma czasu na odpoczynek ! Tak też będzie wła¶nie podczas warsztatów .

To będzie 8 godzin solidnej dawki wiedzy, nietuzinkowych case study, symulacji rozmów negocjacyjnych przy skupowaniu udziałów, sztuki argumentacji prawno – ekonomicznej popartej kilkunastoletnim do¶wiadczeniem w prowadzeniu spraw z zakresu znoszenia współwłasno¶ci, naruszenia posiadania, podziałów do korzystania i obsługi tego typu inwestycji .

Podczas warsztatów do dyspozycji uczestników będzie cały zespół kancelarii, który na bież±co będzie także udzielał konsultacji na przedstawione zagadnienia.
Będ± interesuj±cy go¶cie, którzy przedstawi± swoje imponuj±ce realizacje i … spektakularne stopy zwrotu…

Ale będziemy rozmawiać też nie tylko o kolorowych scenariuszach.

Jeden z paneli to – „Największe porażki przy inwestowaniu w udziały i problemy we współwłasno¶ci”. Panel ten ma za zadanie u¶wiadomić uczestników na co trzeba uważać, oraz wskazać, jak brak należytej wiedzy może doprowadzić do straty lokalu i powstania ogromnych zobowi±zań finansowych.

W kolejnych postach będę dzielić się tym, co czeka Nas niebawem, bo nie tylko w zakresie temperatury powietrza będzie gor±co:)

pozdrawiam Państwa – Elżbieta Liberda.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: