Warsztaty z inwestowania w udziały w nieruchomościach.

Elżbieta Liberda        09 czerwca 2021        Komentarze (0)

Zgodnie z zapowiedzią publikuje link do wydarzenia – warsztaty z inwestowania w udziały w nieruchomościach.

Bardzo cieszę się , że wracamy do stacjonarnych szkoleń, formuła ta umożliwia realizację prelekcji w najbardziej optymalny dla uczestników sposób. Ja oczywiście preferuje prowadzenie zajęć na zasadzie sesji – pytanie odpowiedź ! Ci, którzy byli na moich prelekcjach wiedzą, że tam nie ma czasu na odpoczynek ! Tak też będzie właśnie podczas warsztatów .

To będzie 8 godzin solidnej dawki wiedzy, nietuzinkowych case study, symulacji rozmów negocjacyjnych przy skupowaniu udziałów, sztuki argumentacji prawno – ekonomicznej popartej kilkunastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw z zakresu znoszenia współwłasności, naruszenia posiadania, podziałów do korzystania i obsługi tego typu inwestycji .

Podczas warsztatów do dyspozycji uczestników będzie cały zespół kancelarii, który na bieżąco będzie także udzielał konsultacji na przedstawione zagadnienia.
Będą interesujący goście, którzy przedstawią swoje imponujące realizacje i … spektakularne stopy zwrotu…

Ale będziemy rozmawiać też nie tylko o kolorowych scenariuszach.

Jeden z paneli to – „Największe porażki przy inwestowaniu w udziały i problemy we współwłasności”. Panel ten ma za zadanie uświadomić uczestników na co trzeba uważać, oraz wskazać, jak brak należytej wiedzy może doprowadzić do straty lokalu i powstania ogromnych zobowiązań finansowych.

W kolejnych postach będę dzielić się tym, co czeka Nas niebawem, bo nie tylko w zakresie temperatury powietrza będzie gorąco:)

pozdrawiam Państwa – Elżbieta Liberda.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: