Konkurs – wygraj płatny staż w Kancelarii Lex Perfecta

Elżbieta Liberda        11 listopada 2018        Komentarze (0)

Zespół Kancelarii Lex Perfecta to osoby, które lubią to co robią i chętnie dzielą się swoją wiedzą, zarówno z Klientami, jak i młodszymi kolegami po fachu. Osoby, które odnoszą sukcesy w życiu zawodowym, robią więcej niż wymagane minimum i mają pasje.

W związku z tym, organizujemy konkurs skierowany do studentów prawa i aplikantów radcowskich. Jeśli jesteś młodym, ambitnym prawnikiem i stawiasz na samorozwój oraz zdobywanie praktycznego doświadczenia ? mamy coś dla Ciebie. Wystarczy trochę zaangażowania i ?lekkie pióro?, a płatny staż w topowej lubelskiej Kancelarii będzie Twój!

Konkurs trwa od 11 do 30 listopada 2018 r. Zadanie jest bardzo proste, a nagrody bardzo atrakcyjne. Każdy z uczestników musi przygotować pracę konkursową, która składa się z dwóch części. Po pierwsze, należy przygotować aktualizację porady prawnej dotyczącej rozwodu (https://www.youtube.com/watch?v=deZUcLgLum4) w formie pisemnej. Trzeba zwrócić uwagę zarówno na instytucje, które się zmieniły, ale także na te, które się pojawiły w ostatnim czasie.

Druga część zadania to przygotowanie artykułu skierowanego do osób, które nie są związane z prawem. Artykuł ma dotyczyć tematyki z zakresu prawa nieruchomości, prawa rodzinnego lub prawa spadkowego. Celem pracy jest wyjaśnienie często zawiłych instytucji, jak działają one w praktyce. Najlepsze artykuły zostaną opublikowane na blogu https://elzbietaliberda.pl/.

Dodatkowo uczestnik musi wypełnić i podpisać, a następnie zeskanować Oświadczenie Uczestnika Konkursu udostępnionego do pobrania na stronie internetowej […].

oraz

  1. polubić fanpage Elżbieta Liberda Radca Prawny https://www.facebook.com/LiberdaElzbieta/
  2. i subskrybować kanał https://www.youtube.com/channel/UCXymSMTa17fq-sjD15He3Qg

Miesięczny, płatny staż w Kancelarii Radcy Prawnego Elżbieta Liberda to nagroda dla najlepszej pracy.Sponsorem nagród rzeczowych dla 3 najlepszych osób jestWydawnictwo C.H. BECK.

Zachęcamy do udziału w konkursie!

  1. Oświadczenie uczestnika konkursu
  2. Regulamin

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: