Konkurs – wygraj płatny staż w Kancelarii Lex Perfecta

Elżbieta Liberda        11 listopada 2018        Komentarze (0)

Zespół Kancelarii Lex Perfecta to osoby, które lubi± to co robi± i chętnie dziel± się swoj± wiedz±, zarówno z Klientami, jak i młodszymi kolegami po fachu. Osoby, które odnosz± sukcesy w życiu zawodowym, robi± więcej niż wymagane minimum i maj± pasje.

W zwi±zku z tym, organizujemy konkurs skierowany do studentów prawa i aplikantów radcowskich. Je¶li jeste¶ młodym, ambitnym prawnikiem i stawiasz na samorozwój oraz zdobywanie praktycznego do¶wiadczenia ? mamy co¶ dla Ciebie. Wystarczy trochę zaangażowania i ?lekkie pióro?, a płatny staż w topowej lubelskiej Kancelarii będzie Twój!

Konkurs trwa od 11 do 30 listopada 2018 r. Zadanie jest bardzo proste, a nagrody bardzo atrakcyjne. Każdy z uczestników musi przygotować pracę konkursow±, która składa się z dwóch czę¶ci. Po pierwsze, należy przygotować aktualizację porady prawnej dotycz±cej rozwodu (https://www.youtube.com/watch?v=deZUcLgLum4) w formie pisemnej. Trzeba zwrócić uwagę zarówno na instytucje, które się zmieniły, ale także na te, które się pojawiły w ostatnim czasie.

Druga czę¶ć zadania to przygotowanie artykułu skierowanego do osób, które nie s± zwi±zane z prawem. Artykuł ma dotyczyć tematyki z zakresu prawa nieruchomo¶ci, prawa rodzinnego lub prawa spadkowego. Celem pracy jest wyja¶nienie często zawiłych instytucji, jak działaj± one w praktyce. Najlepsze artykuły zostan± opublikowane na blogu https://elzbietaliberda.pl/.

Dodatkowo uczestnik musi wypełnić i podpisać, a następnie zeskanować O¶wiadczenie Uczestnika Konkursu udostępnionego do pobrania na stronie internetowej […].

oraz

  1. polubić fanpage Elżbieta Liberda Radca Prawny https://www.facebook.com/LiberdaElzbieta/
  2. i subskrybować kanał https://www.youtube.com/channel/UCXymSMTa17fq-sjD15He3Qg

Miesięczny, płatny staż w Kancelarii Radcy Prawnego Elżbieta Liberda to nagroda dla najlepszej pracy. Sponsorem nagród rzeczowych dla 3 najlepszych osób jest Wydawnictwo C.H. BECK.

Zachęcamy do udziału w konkursie!

  1. O¶wiadczenie uczestnika konkursu
  2. Regulamin 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: