Czy wiesz, że PEWNY zysk z inwestycji zależy od legalności podziału lokali?

Elżbieta Liberda        04 grudnia 2023        Komentarze (0)

Podział dużych lokali na mniejsze samodzielne lokale i ich wynajem lub sprzedaż stanowi dla inwestora oczywisty wzrost wartości takich nieruchomości, co przedkłada się wprost na większy zysk inwestora. Problem w tym, że większość działań jakie podejmują inwestorzy w zakresie podziału lokali na mniejsze są błędnie robione, są po prostu niezgodne z prawem lub oczywistą samowolą budowlaną.

Widzimy co się dzieje na rynku, słyszymy to na licznych konferencjach czy po prostu inwestorzy zwracają się do nas o pomoc w tym zakresie. Jeżeli chodzi o wiedzę w zakresie całej procedury podziału lokalu na mniejsze to w internecie nie ma na ten temat nic wartościowego, temat podziału lokalu na odrębne samodzielne lokale jest pomijany w gąszczu natłoku informacji o analizach chłonności czy due diligence nieruchomości. W gazetach branżowych też się o tym nic nie pisze.

Dlatego 11 grudnia 2023 w Warszawie wraz z Adrian Hołub organizujemy warsztaty inwestycyjne: Legalny podział lokali, gotowce inwestycyjne, kwatery pracownicze.

Podczas naszych warsztatów dowiesz się, jak:

  • Przeprowadzić legalny podział lokali na samodzielne jednostki.
  • Zgodnie z prawem prowadzić kwatery pracownicze w domach jednorodzinnych.
  • Opanować procedury podziału lokali, dostosowane do bieżących przepisów.
  • Istotnie zwiększyć wartość nieruchomości.
  • Unikać nielegalnych działań, które mogą zaszkodzić inwestycji.
  • Ustanawiać samodzielność lokali, aby odnieść inwestycyjny sukces.

Prowadzący: Adrian Hołub – Specjalista ds. Inwestycji Nieruchomościowych, Członek Zarządu Geodetic sp. z o.o., Biegły Sądowy.

WIĘCEJ INFORMACJI POD LINKIEM

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: